SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 14.07.2020

Ramazan Bayramı


Ramazan Bayramında İlimizde Alınan Emniyet Tedbirleri


Ramazan Bayramında İlimizde Alınan Emniyet Tedbirleri
 
İlimiz Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, yaklaşan Mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle İlimizde Asayiş ve Trafik tedbirleri konusunda gerekli planlamalar yapıldığı bildirildi.
 
Konu ile ilgili olarak Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını huzur ve sükûn içerisinde geçirilmesini sağlamak amacıyla İl Merkezinde alınan tedbirler şöyle;
 
Halkımızın Ramazan Bayramını huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, özellikle vatandaşlarımızın il merkezinde yoğunlukla bulunması beklenen Şehirlerarası Otogar, Mezarlıklar, Atatürk Parkı, Debboy Mevkii, Keşap Durağı, Gazi Caddesi, Giresun Kalesi, Bulancak Durağı Kavşağı, Malpazarı Kavşağı, Tabaklar Geçidi Mevkii ile alışveriş merkezlerinin bulunduğu bölgelerde, şehrin giriş ve çıkışlarında alınacak emniyet tedbirlerinde her gün (25) motorize ekip  (65) personel ile görevlendirilmiştir.
 
Karadeniz Sahil Yolu ile kentimizin ana arterleri ve önem arz eden kavşaklarda alınacak trafik tedbirlerinde ise (2) yaya, (24) motorize Trafik ekibi (81) personel ile görevlendirilmiştir.
 
Şehir Merkezinin giriş ve çıkışlarında oluşturulan kontrol noktalarında 16 personel ile denetimler planlanmış olup; 14/17 Haziran 2018 tarihleri arasında her gün (2) yaya, (49) motorize ekip olmak üzere toplam (162)  personel ile gerekli tedbirler yürütülecektir.
 
Ayrıca İlçe Emniyet Müdürlüklerimiz/Amirliklerimizce Ramazan Bayramının güven ortamında huzur ve sükûn içerisinde geçmesini temin amacı ile tüm emniyet ve trafik tedbirleri ile ilgili planlama ve görevlendirmeler yapılmıştır.
 
 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 319