SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 14.07.2020

Ramazan Bayramı Mesajı


Sayın Valimizin Ramazan Bayramı Mesajı

A- A+
Sayın Valimizin Ramazan Bayramı Mesajı
 
Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlandı.
 
Vali Sarıfakıoğulları, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
 
“Kardeşliğin, dostluğun, barışın, birlik ve beraberliğin en üst düzeye ulaştığı bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, Ramazan Bayramı`na ilimizde huzur ve sükûnet içerisinde ulaşmanın sevincini coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Giresun’da Ramazan Bayramı dolayısı ile ortaya çıkabilecek emniyet ve trafik sorunları başta olmak üzere vatandaşlarımızın bayramı huzur içinde geçirebilmeleri için gerekli her türlü tedbirler Valiliğimizce alınmıştır.
 
Bulunduğumuz coğrafyada yaşayan toplumların ve ülkelerin hassas bir dönemden geçtiği son yıllarda, ülkemizin birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç duyduğu bu kritik dönemde, böyle özel ve güzel günler; milli birlik ve beraberliğimizi, dayanışma ruhumuzu pekiştirecek, dirliğimize, birliğimize, vatanımıza, milletimize ve bayrağımıza daha sıkı sarılmamıza vesile olacaktır.
 
Bu nedenle; böyle mübarek ve toplumsal kaynaşmanın sağlandığı özel günleri küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakacak, sevgi ve hoşgörü anlayışına sığınacak bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramının; Ülkemiz ve bölgemiz başta olmak üzere, dünyanın değişik bölgelerindeki gözyaşı, kan ve şiddetin durmasına, milletimizin birlik ve beraberliğinin daha da pekişmesine,  insanlığın huzur, barış ve kardeşliğine vesile olmasını diliyor, tüm Giresunluların bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”
 
 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 346