sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton
SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 28.01.2021

Tiyatro Gazetesi, 57. kez okuyucusu ile buluşuyor!

Tiyatro Gazetesi, 57. kez okuyucusu ile buluşuyor!

Tiyatro Gazetesi, 57. kez okuyucusu ile buluşuyor!03.12.2015 00:22


Tiyatro Gazetesi, Aralık sayısı  ‘Anadolu Tiyatro Ödülleri’  Sahiplerini buluyor.  Manşetiyle yayınlandı.   Tiyatro Gazetesi 10 Aralık’ta düzenlenecek ödül törenine tüm okuyucularını davet ediyor.    Nazif Uslu, Tamer Levent, Nurhan Uslu, Gülşah Özdemir Koryürek. Halit Karaata, Yaşam Kaya, Ceren Olpak, Şirin İnci, Serkan Fırtına, A.Kadir Bozkurt, M.Ümit Görgülü, Emre Işık, Kübra Yüzüncüyıl, Cengiz Korucu, Müfit Semih Baylan, Erhan Özçelik, Nedim Demir, İhsan Gümüşten, Hasan Çakmak, Ertan Aksu, Çiğdem T. Özçelik’in  köşe yazıları ve söyleşilerinin yer aldığı Gazete  Ülkenin bir çok yerinden tiyatro haberlerine yer veriyor.

Tiyatro Gazetesi bir ilke daha imza atıyor. Üniversite Tiyatro Gazetesi

TİYATRO GAZETESİ ÜNİVERSİTE EKİ

Gençliğiz biz, özgür dağ suları…

2007 yılından beri ülke tiyatrosunun nabzını tutan Tiyatro Gazetesi, tiyatromuzu gençleştirerek, genç tiyatroyu gün ışığına çıkarmak için okuyucularını Üniversite Eki ile buluşturuyor.

Aralık ayında ilk sayısı yayınlanan Üniversite Eki, üniversite tiyatrolarında aktif olarak tiyatro yapan genç arkadaşlarımız tarafından hazırlandı ve satış noktalarındaki yerini aldı.

Tiyatro Gazetesi Üniversite Eki’nin tüm üniversite tiyatrolarına yaptığı çağrı ile başlayan haber akışında; Fidan Taysun’un Mardin Artuklu Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, İktisat Oyuncuları Tiyatro Topluluğu, Elif Doğan’ın HAYEF Tiyatro Topluluğu, Atakan Barış Özturan’ın Trakya Üniversitesi İnce Mizansen Drama ve Tiyatro Grubu, Mustafa Göksu’nun Trakya Üniversitesi Yaşam Sahnesi, Ramazan Kaş’ın Süleyman Demirel Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, Umut Yaşar’ın Marmara Üniversitesi Tiyatro Kulübü, Güney Coşka’nın dokuz Eylül Mühendislik Oyuncuları, Ahmet Tanrıkulu’nun Etik Oyuncuları, Ahmet Hamdi Kılıç’ın Karabük Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, Furkan Ceylan’ın Selçuk Üniversitesi Gecekondu Tiyatro Topluluğu, Ecem Erhamza’nın Sabancı Üniversitesi Oda Tiyatrosu, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Genç Sanatlar Topluluğu, Pamukkale Üniversitesi Hayal Perdesi Oyuncuları, ADÜ Tiyatro Topluluğu, Celal Bayar Üniversitesi “Kumpanya Kumpanya” Tiyatro Topluluğu’nun haberleri yer alıyor.

Tiyatro Gazetesi Üniversite Eki’nin ilk söyleşisi ise İlayda Öncü ve Gökçe Özgen tarafından Salih Bademci ile yapıldı. Üniversite yıllarında da tiyatro yapmış olan Bademci “Üniversite tiyatrosu cesur olmalıdır” cümlesi ile üniversite tiyatroları hakkındaki düşüncelerini paylaşırken, tiyatro ve ekran oyunculuğuna dair keyifli bir sohbetle okuyucuları ile buluşuyor.

Tiyatro Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Gülşah Özdemir Koryürek’in hem eki çıkartan genç arkadaşlarımız hem de tüm üniversite tiyatrolarına bir merhaba demek için kaleme aldığı “Hadi Delirelim!” adlı yazısı da konuk yazı olarak Üniversite Eki’nde yer alıyor.

 

Hepimizden, hepinize MERHABA!

 

Tiyatro Gazetesi Yayın Kurulu
0212 -621 81 87
www.tiyatrogazetesi.net

 

 


Etiketler: Tiyatro Gazetesi - 57. kez okuyucusu ile buluşuyor!

Diğer TİYATRO haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.