sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton
SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 28.01.2021

AB İNSAN HAKLARI FİLM GÜNLERİ SONA ERDİ

AB İNSAN HAKLARI FİLM GÜNLERİ SONA ERDİ

AB İNSAN HAKLARI FİLM GÜNLERİ SONA ERDİ17.12.2018 23:41
 
  AB İNSAN HAKLARI FİLM GÜNLERİ SONA ERDİ
 

Giresun Belediyesi’nin ev sahipliğinde AB Türkiye Delegasyonu tarafından bu yıl 8.si düzenlenen AB İnsan Hakları Film Günleri sona   erdi.

 

Belediye Şehir Tiyatrosu Vahit Sütlaş Sahnesi’nde 13-16 Aralık tarihleri arasında gösterilen 21 değişik içerikli film izleyenler  tarafından büyük beğeni aldı. Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim  Fakültesi’nin desteklediği film günlerinde, paneller düzenlenerek, filmin konusu üzerine görüşler izleyici ile paylaşıldı.

 

Belediye Başkanı Kerim Aksu, AB Türkiye Delegasyonu Basın Enformasyon  İletişim Bölüm Başkanı Maria KANELLOPOULOU, Giresun Üniversitesi Rektörrn Vekili Prof. Dr. Canan Çelik’in katılımı ile düzenlediği basın toplantısında, insan hakları temalı 21 filmin Giresun’da gösterimde  olacağını, Türkiye de 8. , Giresun’da 3. Defa yapılan etkinliğin önemini  vurgulamıştı.

 

Belediye Başkanı Kerim Aksu, AB Türkiye Delegasyonu tarafından Giresun’un 3. Defa tercih edilmesinin, kendileri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını, Giresun halkına, Giresun Üniversitesi ile Tirebolu İletişim Fakültesi yöneticileri ve öğrencilere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

1 2 3 4

 

Etiketler: AB İNSAN HAKLARI FİLM GÜNLERİ

Diğer SİNEMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.