SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 29.03.2020

Türk Sanat Müziği Konserini

Türk Sanat Müziği Konserini
Dinledi26.11.2019 00:00
 

  Vali Sarıfakıoğulları,

Sayınrn Valimiz Harun Sarıfakıoğulları eşi Hanımefendi. Uzman Dr. Aliye Serpil  Sarıfakıoğulları ile birlikte, 25 Kasım Pazartesi günü saat 19.00’da  Giresun Üniversitesinde düzenlenen Türk Sanat Müziği Konserine katıldı.

 

Giresunrn Valiliği Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından  "24  Kasım  Öğretmenler  Günü" etkinlikleri  kapsamında Güre Yerleşkesirn Şehit  Ömer Halisdemir Konferans Salonunda Türk Sanat Müziği konseri  düzenlendi.

 

Giresunrn Halk Eğitimi Merkezi Türk Sanat Müziği Korosunun icra ettiği eserler  beğeniyle dinlenirken,  özellikle TRT Saz sanatçıları Tanju Erol, Ateş  Erol, Serkan Aksoy Ve Yücel Yüceturanlı’nın sergilemiş olduğu performans  dinleyiciler tarafından büyük alkış aldı. Konserde seslendirilen Türk  Sanat Müziği eserler, davetlileri eğlendirerek dinlendirirken aynı  zamanda maziye bir yolculuk yaşattı.

 

Konserin hazırlanmasından ve icra edilmesinde emeği geçenler ile özellikle  sahnede performanslarını sergileyerek böylesi güzel geceyi yaşatan sanatçıları tebrik eden Vali  Sarıfakıoğulları, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

 

Konsere Vali Sarıfakıoğulları ve eşi Hanımefendinin yanı sıra, Giresun  Milletvekili Av. Sabri Öztürk, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Yılmaz Can, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü  Ertuğrul Tosunoğlu, Giresun Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Salih Uzun, öğretim görevlileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

Etiketler: Türk Sanat Müziği Konserini

Diğer MÜZİK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.