SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 14.07.2020

Giresun Güzel Sanatlar Lisesi Türk Müziği Konseri

Giresun Güzel Sanatlar Lisesi Türk Müziği Konseri
İcra Edildi09.01.2020 17:38

Giresun Güzel Sanatlar Lisesi Türk Müziği Konseri İcra Edildi

 

Giresun Güzel Sanatlar Lisesinin 2019-2020 eğitim öğretim yılı dönem sonu konseri 7 Ocak Salı günü saat 19.30’da Giresun Üniversitesi Ömer Halis Demir Konferans Salonunda yapıldı.

Yoğun bir katılımın olduğu konser; Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları eşi Hanımefendi Uzman Dr. Aliye Serpil Sarıfakıoğulları’nın teşrifleriyle, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu ve eşi, il protokolü üyeleri, okul ve kurumlarımızdan yönetici ve öğretmenlerle diğer davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.

Konserde, Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlayıp icra ettiği yurdumuzun çeşitli yörelerine ait türküler ve sanat müziği eserleri davetliler tarafından beğeniyle dinlenirken, keyifli anlar yaşattı.

Konserin organizasyonunda emeği geçen öğretmenleri kutlayan Vali Sarıfakıoğulları yaptığı konuşmada, geleceğimizin teminatı gençlerimizin böyle güzel çalışmalara imza atmalarından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, konserin gerçekleşmesine katkıda bulunan yöneticilere, öğretmenlere, öğrencilere ve velilere teşekkür etti.

Sanatın toplum üzerindeki etkisini vurgulan İl Milli Eğitim Müdürü Tosunoğlu da konuşmasında, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konser programı hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.


Etiketler: Giresun Güzel Sanatlar Lisesi Türk Müziği Konseri

Diğer MÜZİK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.