SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 07.07.2020

ŞENLİKOĞLU’NDAN KİTAP FUARI CEVABI

ŞENLİKOĞLU’NDAN KİTAP FUARI CEVABI
ŞENLİKOĞLU’NDAN KİTAP FUARI CEVABI25.12.2019 21:01


ŞENLİKOĞLU’NDAN KİTAP FUARI CEVABI

Giresun Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kitap fuarı için hazırlıklar sürerken, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu bir konuda kamuoyunu aydınlattı.

Önceki gün düzenlenen basın toplantısında bir gazetecinin “Fuarın ilk olduğunu söylüyorsunuz. Ancak daha önce de yapıldı” şeklindeki sözlerine cevap veren Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Yanlış bilgi var. Daha önce düzenlenen kitap fuarlarında Belediye sadece yer tahsisinde bulundu. Organizasyon Belediyenin değildi. Ancak bu sefer kitap fuarı her şeyiyle Belediyemiz tarafından düzenleniyor.” cevabını verdi.

Liman mevkiinde bulunan Gümrük Müdürlüğü binasında 4-12 Ocak 2020 tarihleri arasında açık kalacak fuara birçok yayınevi katılacak olup, birbirinden ünlü yazarlar kitapseverlerle buluşacak.

1. Giresun Kitap Fuarı’na; Nurullah Genç, Mete Yarar, Necmettin Alkan, Çağlayan Yılmaz, Rasim Özdenören, Asım Gültekin, Nedim Şener, Sadık Yalsızuçanlar, Ahmet Turgut, Abdullah Yıldız, Ufuk Tufan, Taha Kılınç, İhsan Süreyya Sırma, Tarık Tufan, İsmail Kılıçarslan, Mustafa Akar, Selahattin Yusuf, Furkan Çalışkan, Gökçen Çatlı, Kaan Murat Yanık ve Ali Ural gibi ünlü yazarlar katılacak.


Etiketler: ŞENLİKOĞLU’NDAN KİTAP FUARI CEVABI

Diğer KİTAP haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.