SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 12.08.2020

ADA’DA YAPILAN GÖSTERİLERE

ADA’DA YAPILAN GÖSTERİLERE
BÜYÜK İLGİ16.07.2019 22:49


ADA’DA YAPILAN GÖSTERİLERE BÜYÜK İLGİ

Giresun Ada’mızı ziyaret eden yerli ve yabancı turistleri, Belediye Şehir Tiyatrosu oyuncuları tarihimizi canlandırarak karşılıyor.

Amazon kadınlarının yaşadığı ve Herkül’ün altın postu aramak için adaya geldiği gibi mitolojik hikâyeleriyle ön plana çıkan adamızda, tiyatro ekibimiz temsili Herkül ve Amazon kadını gösterilerinin yanı sıra Yunanlı gemiciler Argonotlar ile Saka Türklerinin karşılaşmasını canlandırarak mitolojik hikâyeleri günümüze taşıyarak teatral etkisi sağlayan gösteri gelen turistlerce ilgi ile karşılanıyor.

Mitolojik hikâyeleri olan ve 3 bin 500 yıllık tarihiyle Doğu Karadeniz’in üzerinde insan yaşayan tek adası yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte ziyaretçi akınına uğruyor. Amazon kadınlarının yaşadığı ve Herkül’ün altın postu aramak için adaya geldiği gibi mitolojik hikâyeleriyle ön plana çıkan adamıza gelen turistler, ekibimizin tiyatro gösterileriyle tarihe tanıklık ediyor.

TİYATRO FOTO (1) TİYATRO FOTO (2) TİYATRO FOTO (3) TİYATRO FOTO (4) TİYATRO FOTO (5) TİYATRO FOTO (6) TİYATRO FOTO (7) TİYATRO FOTO (8) TİYATRO FOTO (9) TİYATRO FOTO (10) TİYATRO FOTO (11) TİYATRO FOTO (12) TİYATRO FOTO (13) TİYATRO FOTO (14) TİYATRO FOTO (15)


Etiketler: BÜYÜK İLGİ

Diğer GÜZEL SANATLAR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.