SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 12.08.2020

ŞEHRİMİZİN ÇOCUKLARI ARTIK DELİKANLI

ŞEHRİMİZİN ÇOCUKLARI ARTIK DELİKANLI
ŞEHRİMİZİN ÇOCUKLARI ARTIK DELİKANLI19.08.2019 21:10


 
  ŞEHRİMİZİN ÇOCUKLARI ARTIK DELİKANLI
 

Giresun Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleni coşku içinde gerçekleşti.

 

Atatürk Meydanında toplanan çocuklar aileleri ile birlikte konvoy eşliğinde şehir turu attılar.

 

Şehir turunun ardından Ada Restoran’da gerçekleşen programa katılan aileler ve çocukları Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile buluştu.

 

Şölende Aşr-ı Şerif ve dualar okunup misafirlere ikramlarda bulunuldu. Şölen esnasında duygu ve düşüncelerini ifade eden Belediye  Başkanı Aytekin Şenlikoğlu; ‘’Bugün çok özel ve güzel bir günde  beraberiz. Evlatlarımızın delikanlılığa ilk adımı olan sünnetlerinin  sonrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bildiğiniz gibi  belediyemiz Sosyal Belediyecilik anlayışını kendine ilke edinerek   çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda düzenlediğimiz sünnet şöleni iler  birlikte çocuklarımızın sevincine ortak olduk. 31 Temmuz – 3 Ağustos  tarihleri arasında belediyemize başvuru yapan 51 ailemizin çocuklarının  yapılan sağlık kontrollerinden sonra sünnet olmasına vesile olduk.  Çocuklarımız bu şehrin geleceği, biz de evlatlarımızın geleceği adına  her zaman yanlarında olacağız. Onların çok daha güzel günlerinde,  sağlıkla afiyetle birlikte olalım. Onların düğünlerinde beraber olalım, onlarla birlikte övünelim, birlikte iftihar edelim. Dilerim ki  askerlikleri ve evliliklerinde da beraber oluruz. Hepinize katılımınız  için teşekkür ederim’’ dedi.

 

Sünnet Şölenine Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun yanı sıra  Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, TSO   Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Turizm İl Müdürü Kemal Gürgenci, MHP İl  Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Naim Elmas  ve Cumhur Karahasan, Belediye Başkan Yardımcıları Osman Öden ve  Abdurrahman Demirel, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi  Berrin Aydın, AK Parti Meclis Üyesi Adil Erol, AK Parti İl Genel Meclis  Üyesi Mustafa Yıldız ve Müftü Yardımcısı Yusuf Genç katıldı.

 

Sünnet Şöleninin ardından çocuklar Lunapark’ta doyasıya eğlendiler.

 

1 2 4 5 6  7. 7 8. 8 10 11..  11. 11 12 16 17 20 BLD_5715 BLD_5927


Etiketler: ŞEHRİMİZİN ÇOCUKLARI ARTIK DELİKANLI

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.