RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ DOLU DOLU GEÇİYOR

RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ DOLU DOLU GEÇİYOR
RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ DOLU DOLU GEÇİYOR 13.05.2019 20:29
RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ DOLU DOLU GEÇİYOR

Belediyemizin Ramazan Ayı etkinlikleri dolu dolu geçiyor.

Cuma günü ünlü Türk Halk Müziği Sanatçısı Orhan Hakalmaz Giresunlularla buluşup güzel bir gece yaşattı.

Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde sahneye çıkan Orhan Hakalmaz Türk Halk Müziğinin sevilen türkülerini sevenleri için söyledi. Yağmura rağmen yoğun katılımın olduğu konserde sanatçıya dinleyicileri şarkılarında eşlik etti.

Kültürümüzü yaşatan ve yansıtan etkinlikler düzenleyen belediyemiz iftardan önce ve iftardan sonra gerçekleştirdiği programlarla Ramazan ayına ayrı bir neşe katıyor. Gümrük ve Ticaret binasında iftar programlarının öncesinde ve Atatürk Meydanı’nda iftardan sonra gerçekleşen programlar izleyiciler tarafından beğeni topluyor.

Meddah, Hacivat Karagöz, Sevimli Kahramanlar, Dans Gösterisi, Kıssadan Hisse Hikaye, Balon Show, İbiş ve Kavuklu Pişekar gösterileri alkış alırken, yerel sanatçılarımız ve üniversite öğrencilerinin kendi kurdukları müzik grupları da önümüzdeki günlerde sahneye çıkıp yeteneklerini sergileyecek.

 

BLD_5197 BLD_5216 - Kopya BLD_5270 BLD_5301 BLD_5350 - Kopya BLD_9633 FOTO (1) FOTO (1) FOTO (2) FOTO (2) FOTO (3) FOTO (3) FOTO (4) FOTO (4) FOTO (5) FOTO (6) FOTO (7) FOTO (8) FOTO (9) FOTO (10) FOTO (11)


Etiketler: RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ DOLU DOLU GEÇİYOR

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.