SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 09.07.2020

İGM Üyelerinden Vali Ünlü’ye Hayırlı Olsun

İGM Üyelerinden Vali Ünlü’ye Hayırlı Olsun
Ziyareti24.06.2020 20:19


 

Giresun İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Ahmet Şahin ve İGM Üyeleri Sayın Valimiz Enver Ünlü ’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

23 Haziran Salı günü Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ziyarette, İl Genel Meclisi Üyelerine bir selamlama konuşması yapan Vali Ünlü, 19 Haziran Perşembe günü akşam saatlerinde göreve başladığını ve ardından yoğun bir mesai ile devam ettiklerini, hayırlı olsun ziyaretleri ve iade-i ziyaretlerin yanı sıra kurumları da ziyaret ederek brifingler aldığını, yoğun bir tempo içerisinde yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına da dikkat ederek, bu ziyareti toplantı salonunda gerçekleştirdiklerini söyleyerek “Dikkatli olmamız lazım. ‘Yeni Normal’ diyoruz. Bu yeni normal, kısıtlı normal oluyor. Bu yüzden anlayışınıza teşekkür ediyorum” dedi.

İGM Başkanı Şahin ve İGM Üyeleri sırayla kendilerini tanıtarak Vali Ünlü’ye hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, Giresun için hep birlikte güzel işler yapacaklarına inandıkları yönünde dilek ve temennilerini sundular.


Etiketler: Hayırlı Olsun Ziyareti

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.