SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 01.10.2020

GİRESUN BELEDİYESİ İLETİŞİMDE ÜLKE ÇAPINDA BAŞARI ELDE ETTİ

GİRESUN BELEDİYESİ İLETİŞİMDE ÜLKE ÇAPINDA BAŞARI ELDE ETTİ

GİRESUN BELEDİYESİ İLETİŞİMDE ÜLKE ÇAPINDA BAŞARI ELDE ETTİ 23.07.2020 00:00
 
 

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Türkiye'de 2’nci Giresun Belediyesi 5’inci oldu.

 

Giresun Belediyesi Basın İletişim Bürosu, Belediyenin ana hedef kitlesini oluşturan halkımızla şeffaflık anlayışı içerisinde  sürekli ve etkili bir iletişim stratejisi yürütüyor.

 

Giresun Belediyesi’nin plan, program, proje ve faaliyetleri konusundarn basın ve kamuoyu ile sağlıklı bilgi akışını sağlayıp, medya planlaması  ve iletişimi faaliyetlerini yürütmekle birlikte, halkla ilişkiler  çalışmalarını da planlayıp hayata geçiriyor. Hızlı, etkili ve zamana rnuygun iletişim yollarını en iyi şekilde kullanarak kamuoyuyla sürekli rniletişim halinde bulunuyor.

 

Yazılı ve görsel medyanın yanı sıra kurum kimliğini yansıtan ve pekiştiren görsel tasarım çalışmalarının da öne çıkmasıyla kamuoyunu  bilgilendirme sürecini daha da zenginleştirmiş durumda.

 

Bu kapsamda, Giresun Belediyesi Basın İletişim Bürosu 15 aylık rnsüreçte 837 haber üreterek bu haberleri basın ve kamuoyuyla paylaştı.  Ayrıca, üretilen birçok haber ulusal basının da radarına girdi ve ilgili  haberler gerek gazetelerde gerekse web sitelerinde yayınlandı.

 

Ayrıca, Belediye Basın İletişim Bürosu tarafından son 15 ayda etkin olarak kullanılan Belediyenin sosyal medya hesaplarında  (facebook,  instagram, twitter) 15 aylık süreç içerisinde ortalama 1150 paylaşım yapıldı. Son bir ayda Giresun Belediyesi de sosyal medya hesaplarındaki  paylaşımlar genel toplamda ortalama 246 bin 179 kişiye erişti. Giresun  Belediyesi’nin resmi web sitesini ise son bir ay içerisinde 35 bin kişi ziyaret etti.

 

Başkan Şenlikoğlu ise sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlar genel toplamında son bir ayda 988 bin 174 kişiye erişti.

 

Diğer yandan,  AK Parti Genel Merkezi tarafından yayınlanan raporda AK Partili 24 Belediye Başkanı (Büyükşehirler hariç) arasında Haziran  ayı verilerine göre ‘Gönderi Başına Etkileşim Raporlarında’ Giresun  Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ikinci sırada yerini aldı. Aynı  değerlendirmede Giresun Belediyesi ise beşinci sırada yer almayı başardı.

 

Etiketler: GİRESUN BELEDİYESİ İLETİŞİMDE ÜLKE ÇAPINDA BAŞARI ELDE ETTİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.