SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 07.06.2020

BABA ÇOCUK ÇADIR KAMPI

BABA ÇOCUK ÇADIR KAMPI
BABA ÇOCUK ÇADIR KAMPI 10.09.2019 18:27

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU ‘’BABA ÇOCUK ÇADIR KAMPINI’’ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU ‘’BABA ÇOCUK ÇADIR KAMPINI’’ ZİYARET ETTİ

Giresun Belediyesi ve Giresun İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği ‘’Baba Çocuk Çadır Kampı’’ neşeli anlara sahne oldu.

‘’Çocukluğunuzu çocuğunuzla birlikte yaşayın’’ sloganından yola çıkarak, sosyal projeler kapsamında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün düzenlediği kamp Belediye Plajında yapıldı.

Cumartesi ve Pazar günü süren etkinliğe katılan Başkan Şenlikoğlu burada duygu ve düşüncelerini paylaştı; ‘’Okullar açılmadan önce hem çocuklarımızın motivasyonunu arttırmak, hem de babalarımızı geçmişlerinde ki keyifli günlerini tekrardan hatırlamaları adına böyle bir organizasyon düzenledik. Babalarımızın işleri yoğun. Çocuklarımız ise okula başlayacaklar. Biz de babalar ve çocuklar için bunu fırsata çevirdik, hafta sonu deniz kenarında kamp düzenleyerek birlikte keyifli vakit geçirmelerini sağladık. Vatandaşlarımızda böyle güzel organizasyonlarda bizleri yalnız bırakmıyor. Belediye olarak bu tarz sosyal etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz’’ dedi.

Başkan Şenlikoğlu çadırları ziyaret edip katılımcılarla sohbet ettikten sonra, Giresun İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Mehmet Şeyranlıoğlu ile birlikte kamp ateşini yaktı.

Toplamda 50 izci, 80 baba, 125 çocuğun katılım gösterdiği çadır kampında, doğa ve deniz, gece yürüyüşü, çeşitli oyunlar, müzik ve eğlence, aile içi iletişim ve ateş yakma gibi etkinlikler düzenlendi.

1 2 3 4 5 BLD_1209 BLD_1240 BLD_1245 BLD_1249 BLD_1373 BLD_1416 BLD_1430 BLD_1448 BLD_1532 BLD_1547


Etiketler: BABA ÇOCUK ÇADIR KAMPINI

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.