15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ15.07.2019 00:00
 

ŞENLİKOĞLU ‘’15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’’ PROGRAMLARINA KATILDI

 
  ŞENLİKOĞLU ‘’15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’’ PROGRAMLARINA KATILDI
 

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programlarına katıldı.

 

Başkan Şenlikoğlu yaptığı konuşmada; ‘’Türk Milleti 15 Temmuz’da rnülkemizin bölünmez bütünlüğünü sadece terör örgütlerine değil tüm  dünyaya göstermiştir. Büyük uğraşlarla kazanılmış her karışında şehit  verilmiş ülkemizi bölmeye ne bir terör örgütünün ne de dış güçlerin gücürn yetmeyecektir’’ dedi.

 

DEMOKRASİ ŞEHİDİ İSMAİL KEFAL UNUTULMADI

 

251 şehit, 2194 gazi verdiğimiz hain gece de vatan uğruna gözünü kırpmadan ülkenin bölünmez bütünlüğünü korumak için terör örgütüne kafa tutanlar içerisinde Giresun Tirebolulu İsmail Kefalde demokrasi şehidi  olmuştu. 15 Temmuz gecesi boğaz köprüsünde üzerine çıktığı tankın  namlusu başına çarpınca şehitlik mertebesine erişen İsmail Kefal Tirebolu Karademir Köyünde kabri başında anıldı. Başkan Şenlikoğlu,  İsmail Kefal’ın kabri başında dua okurken ailesine de tekrardan baş rnsağlığı diledi.

 

15 TEMMUZ TEMALI FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

 

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Atatürk Meydanı’nda düzenlenecek ‘’15 Temmuz Temalı Fotoğraf Sergisi’’ hava rnmuhalefeti nedeniyle Can Akengin Sanat Galerisine alındı. 15 Temmuz  gecesi vatanına sahip çıkan, ülkenin bölünmez bütünlüğü adına savaşan milli kahramanların çekilmiş fotoğraflarının sergilendiği programa katılan Başkan Şenlikoğlu açılış kurdelesini keserek, sergiyi gezdi.

 

‘’15 TEMMUZ İHANETİ ve MİLLİ İRADENİN GÜCÜ’’ BELGESELİ

 

Başkan Şenlikoğlu ‘’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’’  programlarına Giresun Üniversitesinde yayınlanan belgeseli izleyerek  devam etti. Giresun Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans  Salonunda yayınlanan ve adı ‘’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gücü’’rn olan belgeselde Milli Mücadele Kahramanı Hemşehrimiz İsmail Kefal konu  oldu. Salonu dolduran yüzlerce kişinin tüylerini diken diken eden belgeselde vatanseverler milli mücadele ruhuna alkışlarla destek verdi.

 

15 Temmuz Haber (1) 15 Temmuz Haber (1) 15 Temmuz Haber (2) 15 Temmuz Haber (2) 15 Temmuz Haber (3) 15 Temmuz Haber (3) 15 Temmuz Haber (4) 15 Temmuz Haber (4) 15 Temmuz Haber (5) 15 Temmuz Haber (6)

rn

 

rn

Etiketler: 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.