SON DAKİKA

GİRESUNDA SANAT WEB TV AÇILMIŞTIR         


Bugün: 01.10.2020

Hülya Koçyiğit'i 'Film Tadında Bir Hayat'

Hülya Koçyiğit'i 'Film Tadında Bir Hayat'

Hülya Koçyiğit'i 'Film Tadında Bir Hayat' 04.08.2020 16:34
Türk sineması ve televizyon oyuncusu, devlet sanatçısı Hülya Koçyiğit'i 'Film Tadında Bir Hayat' söyleyişiyle şehrimizde ağırlayacağız.   Botanik Park'ta gerçekleşecek söyleşiye tüm halkımız davetlidir.

Giresun’a gelen emektar sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit hayranlarıyla buluştu.

Gemilerçekeği mevkiinde ki Botanik Park’ta Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel ile birlikte söyleşi gerçekleştiren Hülya Koçyiğit, kendisine yapılan teklifi hiç düşünmeden kabul ettiğini bildirerek Giresun’a seve seve geldiğini söyledi.

Ünlü sanatçı Koçyiğit, Belediyelerin hizmet üretip şehri geliştirmenin yanında üst düzeyde kültür sanat hizmeti vermesi gerektiğini de belirterek: “Belediyecilikte hizmetin bir diğer kolu da o bölgede yaşayan insanları mutlu etmenin yollarını aramaktır. Bunun için de en büyük aracı kültür ve sanattır. Beraber olabileceğimiz, birlikte eğlenebilip şarkı söyleyebileceğimiz, fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlar yaratılmalı. Halkımızın bunlara ihtiyacı var.” diye konuştu.

Koçyiğit, Giresun Belediyesi’nin bu konuda çok faydalı işler yapacağını duyduğunu da ifade etti.

Giresun’un dünyanın en kaliteli fındığını yetiştirdiğinin altını çizen Koçyiğit: “Sizlere bol kazançlı hasat mevsimi diliyorum.  Ben de fındık bahçesine girip fındık toplamak isterdim. Ancak fındık hasadına başlama töreni daha sonra yapılacakmış. Dolayısıyla bu törene kadar aranızda kalamayacağım. Her fırsatta Giresun’a gelmeye çalışacağım. Bu memleketi çok sevdim. Ayrıca anneannemin Giresunlu olduğunu da belirtmek isterim.” dedi.

Etkinliğin tamamlanmasının ardından, Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel ve Belediye Meclis Üyesi Nuri Karaman tarafından Hülya Koçyiğit’e, fındık figürlü plaket ve çiçek takdim edildi.


Etiketler: Hülya Koçyiğit'i 'Film Tadında Bir Hayat'

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.